botox botox

Jak czuć się dobrze w swojej skórze?

Czy wiesz, że kobiety coraz rzadziej są zadowolone z wyglądu swojej skóry? To mit, że aby poczuć się dobrze wystarczy lekki makijaż, piękne ubranie czy wizyta u fryzjera. Kobietom przeszkadza to, co każdego dnia chcą zatuszować kosmetykami. Starają się wierzyć, że jeden krem pomoże im osiągnąć wymarzony efekt, jakim jest likwidacja zmarszczek. A jeśli krem nie działa, to kupują kolejny i jeszcze jeden. I żaden z nich nie pomaga.

Nie znoszę tych chwil, kiedy po przebudzeniu zaglądam w lustro i zastanawiam się, jak ukryć mankamenty mojej skóry, wśród których największym zmartwieniem są zmarszczki. Nie przemawiają do mnie słowa pocieszenia mówiące, że zmarszczki stanowią mapę naszego życia. Wolałabym tę mapę pisać od nowa każdego dnia. Dlatego wciąż odwiedzam drogerie, zostawiając w nich większość wypłaty albo marnuję cenne godziny, szukając w Internecie coraz to nowszych sposobów na likwidację zmarszczek. Im dłuższej próbuję, tym częściej nie wychodzi, a ja czuję tylko bezsilność. Jeśli cierpisz na niemoc wobec zmarszczek, nie jesteś sama – większość kobiet ma tak samo.

Nic więc dziwnego, że coraz chętniej decydujemy się na botox, który uważany jest za niszczyciela zmarszczek. Salon kosmetyczny, który wykona dla Ciebie botox znajdziesz obecnie bez najmniejszego problemu. Wystarczy wpisać w Google przykładowo „” i natychmiast otrzymasz całą listę salonów, które oferują tego typu usługę.

Czy wiesz, że pierwsze zabiegi wykonywano już pod koniec lat 80.? Obecnie botox to metoda bardzo popularna, a jej efekty utrzymują się około 6 miesięcy i pozwalają zapomnieć o zmarszczkach oraz o mnóstwie pieniędzy wydawanych na kremy, których skutkiem ma być likwidacja zmarszczek. Nie jest to długi zabieg – przeważnie trwa kilkanaście minut. To chwila w porównaniu to tylu miesięcy wytchnienia!