Wybieramy słuchawki douszne do telefonu na każdą kieszeń

Funkcjonalność telefonów uległa dużemu rozszerzeniu w ciągu kilku lat. Na smartfonach możemy słuchać muzyki, grać, oglądać filmy czy pracować. Warto zainwestować w dobrej jakości słuchawki, by zapewnić sobie wysoką jakość dźwięku i komfort. Jakie słuchawki douszne do telefonu wybrać? A może lepsze będą nauszne? Kilka podpowiedzi oraz polecane modele znajdziesz poniżej.

Szeroki wybór słuchawek do telefonu

Na rynku dostępne są różne typy słuchawek – między innymi słuchawki douszne, dokanałowe, nauszne i wokółuszne, przewodowe i bezprzewodowe True Wireless. Każdy rodzaj ma inne zastosowanie oraz zyskał swoich zwolenników. Nie ma słuchawek, które spełnią wymagania każdego użytkownika, dlatego poniżej wybraliśmy 3 różne modele. Wszystkie prezentowane poniżej słuchawki są bezprzewodowe, zgodnie z aktualnymi trendami, a także na każdą kieszeń – do 230 złotych. Jakie słuchawki sprawdzą się do smartfona?

Skullcandy Dime True Wireless

Niedrogie i bardzo uniwersalne słuchawki do telefonu? Skullcandy Dime TW sprawdzą się na co dzień. To model słuchawek dokanałowych, dźwięk jest odtwarzany do kanału usznego, ale mocuje się je głębiej niż modele douszne. Dime TW są zawsze gotowe do grania, a będące w zestawie etui gwarantuje czas działania do 12 godzin. To świetne słuchawki douszne w tym segmencie cenowym. Dime True Wireless zapewniają swobodę, gdyż są bezprzewodowe, posiadają też w każdej słuchawce mikrofon. Zmieszczą się w kieszeni, torebce, możesz też przypiąć je do kluczy od mieszkania. Mimo że jest to model bardzo przystępny cenowo, jakością dźwięku zaskoczy każdego.

Skullcandy Jib True Wireless

Jako słuchawki douszne, konkretnie dokanałowe, świetnie sprawdzi się też model Skullcandy Jib TW. Są lekkie, poręczne i w atrakcyjnej cenie, zapewnią dobrą jakość dźwięku oraz komfort podczas użytkowania. Pchełki są też przystępne i posiadają te funkcje, których potrzebujesz – to wyjątkowo praktyczny i uniwersalny model. Wraz z ładującym etui zapewniają pracę do 22 godzin, mają też mikrofon w każdej ze słuchawek i są dostępne w kilku kolorach. Znakomity wybór, jeśli interesują Cię słuchawki douszne do telefonu z podkreślonym basem.

Skullcandy Spoke True Wireless

Kolejny model w przystępnej cenie w ofercie Skullcandy to Spoke TW – gwarantują do 14 godzin na jednym ładowaniu wraz z dedykowanym etui, są odporne na pot i zawilgocenie (klasa IPX4). Słuchawki dokanałowe Skullcandy pozwalają na niezależną pracę obu słuchawek i posiadają mikrofon w każdej z nich. Warto zwrócić też uwagę na praktyczną konstrukcję tłumiącą hałas, ich wagę oraz jakość wykonania.