suknie ślubne 2019 suknie ślubne 2019

Suknie ślubne 2019 – jakie trendy?

Moda na suknie ślubne zmienia sie regularnie, ale jedno pozostaje bez zmian – każda panna młoda chce wyglądać w dniu swojego ślubu pięknie i czuć się wyjątkowo. Dlatego wybór sukni to jedna z ważniejszych decyzji, przygotowujących nas do tego niezwykłego dnia. Aby mieć pewność, że jest to decyzja prawidłowa i że nie będziemy jej żałować, warto zastosować się do kilku zasad.

Po pierwsze, zawsze wybierajmy suknię ślubną z kimś. Nie powinna być to jednak pierwsza lepsza osoba – ważne jest, żeby był to ktoś, do kogo mamy zaufanie i kto – co najważniejsze – jest z nami szczery. Przykładowo przyszły pan młody, widząc wybrankę swojego serca w białej sukni, z pewnością nie będzie w stanie obiektywnie ocenić przymierzanego przez nas właśnie modelu. Powinna być to mama, przyjaciółka lub inna osoba,która powie nam szczerze (choć delikatnie) jak wyglądamy.

Niezwykle istotne jest też, żeby nie szukać sukni w pośpiechu. Rozpocznijmy więc poszukiwania odpowiednio wcześnie. Umówmy się w wybranych przez nas salonach, żeby nie stać w długich kolejkach i zarezerwujmy sobie na szukanie cały dzień – nerwowe poszukiwania przerywane nieustającym zerkaniem na zegarek nie mogą być udane.

Warto też wcześniej określić mniej więcej, czego szukamy. Nie musi być to oczywiście konkretny model, ale przejrzyjmy w Internecie zdjęcia i zastanówmy się, jaki styl sukni jest nam bliższy, a jaki zdecydowanie nam się nie podoba. Dzięki temu oszczędzimy czas, który mogłybyśmy stracić mierząc suknie zupełnie nie w naszym guście. Pamiętajmy jednak, by nie usztywniać się przesadnie w naszych założeniach. Czasem zdarza się, że suknia pozornie będąca nie w naszym stylu wygląda po założeniu zjawiskowo i już nie chcemy się z nią rozstać.

Suknie ślubne 2019 | Inspiracje klikając w http://www.annakara.com/suknie-slubne/kolekcja_2019