napoje reklamowe napoje reklamowe

Napoje reklamowe – nowa forma skutecznej promocji

Jeszcze do niedawna reklama była kojarzona wyłącznie z wydrukiem w gazecie, albo ze spotem w telewizji. Jednak coraz częściej zdarza się, że ludzie zaczynają takie reklamy omijać, gdyż wydają im się nudne. Trzeba więc szukać nowych i ciekawych sposobów na promocję.
Napoje reklamowe

To właśnie taki rodzaj reklamy przyciągnie nowych klientów. Ludzie nie czytają nazw wszystkich sponsorów wymienionych np. na plakacie reklamowym wydarzenia kulturalnego. Jednak otrzymana butelka z logo jednej firmy na pewno zwróci na siebie uwagę. Reklama cały czas się rozwija. Konieczne jest połączenie zabawy i komercji – tego co przyjemne z tym, co chce się sprzedać. Napoje mogą stać się reklamą o wysokiej jakości i niepowtarzalności.

Do czego się one przysłużą?

Etykiety (albo puszki) z logo czy nazwą firmy, a także innymi ważnymi informacjami staną się wizytówką, a napoje wzbudzą u potencjalnego klienta wiele pozytywnych emocji. Wszyscy, którzy kupią albo dostaną butelkę (z informacją o firmie), będą mieli same pozytywne skojarzenia. Napój wywoła myśli o odświeżeniu, uzupełnienie płynów, pysznym smaku i zapachu, dawce energii, czy o zaspokojeniu chęci na coś słodkiego. Napoje promocyjne znajdujące się w ofercie firmy Oh!Drink to:
– Napoje Energetyzujące (w puszce 250ml),
– Soki Owocowe (w butelkach 330 ml),
– Wody Źródlane (w butelkach (250, 330 albo 500 ml),
– Napoje Izotoniczne (w butelkach 500 ml).
Właśnie one cieszą się największym zainteresowaniem na rynku spożywczym, dlatego na pewno zadowolą tych, którzy będą je pić.

Zobacz też: Napoje reklamowe | Oh-Drink