profil do led profil do led

Modele profili LED

Do najważniejszych zalet żarówek typu LED należą niewątpliwie: energooszczędność oraz ekologiczność. Diody LED są współcześnie jednym z najbardziej ekologicznych źródeł światła. Poza tym, że charakteryzują je także: trwałość, wysoka efektywność, odporność na wszelkie uderzenia czy niska toksyczność, przydają się też w tworzeniu unikalnych konstrukcji ozdobnych.

Dekoracyjna funkcja oświetlenia LED
Marka Lumines specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości profili do LED, co potwierdza otrzymany w 2005 roku „Laur Konsumenta”. Profile aluminiowe Lumines LIGHTING stanowią idealne rozwiązanie montażowe dla taśm LED. Jednak dzięki swej minimalistycznej i nowoczesnej estetyce służą nie tylko jako elementy oświetleniowe, ale i dekoracje, które każdy może wykorzystać według własnego uznania.

Szeroka gama produktów LED
W ofercie marki Lumines znajdują się rozmaite modele profili LED. Wśród profili meblowych znaleźć można m.in.: napowierzchniowy profil do LED, wpuszczany do montażu wewnątrz wyfrezowanego otworu czy też narożny, odpowiedni do miejsc, w których konieczne jest skierowanie światła wychodzącego pod kątem 45 stopni. Do nabycia są także montażowe profile do LED, będące uzupełnieniem modeli architektonicznych, a także mnóstwo dodatków w postaci kloszy lub uchwytów. Wiele modeli można zaprojektować w zależności od własnych potrzeb i preferencji, wybierając dowolny odcień czy wielkość profilu. Marka Lumines oferuje bowiem profile aluminiowe we wszystkich kolorach z palety RAL. Przy urządzaniu wnętrza danego pomieszczenia z wykorzystaniem diod LED profil wykonany na specjalne zamówienie może okazać się bardzo przydatny.

Zobacz więcej: Lumines | Profil do LED