drzwi do pokoju zagadek drzwi do pokoju zagadek

Wejście do escape roomu

Pokój zagadek to znakomita propozycja na wieczorny wypad z paczką przyjaciół. Escape room nie gorzej sprawdza się w przypadku imprezy firmowej czy chociażby wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego. Tym bardziej jeśli jest to lokal łączący w sobie grę escape room razem z barem, w którym można posiedzieć i wypić jeden czy dwa złociste napoje, a takich rozwiązań też nie brakuje w Krakowie.

Połączony bar i escape room w samym centrum Krakowa oferuje nam www.lostroom.pl i trzeba powiedzieć jasno, że jest to lokal cieszący się zainteresowaniem wśród klienteli lubiącej pokoje zagadek i wieczorne wypady na miasto. Jego położenie – dosłownie 100 metrów od Rynku Głównego tylko zwiększa atrakcyjność tego miejsca.

Czym jest escape room zapewne wie każdy z nas, ale ile z nas korzystało z tej formy rozrywki? No właśnie. Pewne jest, że nie wszyscy, a to duży błąd. Każdy kogo kręcą zagadki czy łamigłówki koniecznie powinien sprawdzić swoje siły w pokoju zagadek. Wybór tych pomieszczeń w obrębie Krakowa jest bardzo duży, co sprzyja znalezieniu pokoju odpowiadającego preferencjom i zainteresowaniom graczy.

W Krakowie znajdziemy mroczne escape roomy w stylu pomieszczeń jak żywcem wzięte z horrorów, ale też typowo przygodowe czy fantazyjne nadające się i dla dzieci i dla młodzieży. W końcu escape room to gra odpowiednia również dla całych rodzin i warta wzięcia jej po uwagę właśnie jako rodzinna rozrywka w sobotnie czy niedzielne dni.

Jeśli nie miałeś lub nie miałaś przyjemności poznać osobiście tego rodzaju gry, to nie zwlekaj i zarezerwuj pokój zagadek w najbliższych tygodniach, jak tylko będą dostępne.