szkło na ścianę szkło na ścianę

Szkło dekoracyjne na ścianę w kuchni

Obrazy na szkle malowane są przeważnie farbami olejnymi lub wodnymi za pomocą pędzla i pióra. Druk na szkle przyciąga wzrok dzięki efektowi głębi i pięknie wygląda w pokojach reprezentacyjnych. Jest bardzo łatwy w czyszczeniu i lekki, dzięki czemu sprawdzi się w pokojach użytkowych. Znalezienie odpowiednich dekoracji na ścianę może być wyzwaniem. Zwłaszcza, gdy w grę wchodzą pomieszczenia bardziej wilgotne (kuchnia, łazienka). 

Szkło na ścianę w kuchni

jest odporne na działanie wilgoci, dlatego obrazy te idealnie sprawdzą się w kuchni i łazience. Obrazy na szkle są zaprojektowane tak, by zachować wszystkie zalety klasycznego druku. Poleca się je zwłaszcza właścicielom ścian cienkich, które cięższe dekoracje mogłyby odkształcić. Przy montażu nie ma w tym specjalnie nic trudnego. Gotowa grafika do zawieszenia na ścianie, będzie przez wiele lat piękną ozdobą Twojego domu.

Ozdoba posiada fotograficzną dokładność oraz nasycone barwy. Wzór zyskuje ciekawą trójwymiarową głębię oraz delikatny połysk. Dużą część kolekcji zajmują ujęcia miast, uliczki, mosty, panoramy czy widoki z lotu ptaka. Wśród popularnych obrazów znajdują się także czarno-białe, minimalistyczne projekty. Spersonalizowane dodatki bardzo dobrze prezentują się w sypialni bądź salonie. Zdjęcia oprawione w ramki szybko ulegają zniszczeniu, a wydrukowanie ich na szkle sprawia, ze staną się trwałe i zachwycą zarówno domowników, jak i gości. Szklany obraz zamontowany może być doskonały wybór do twojego saloniku jeśli przy okazji chcesz optycznie powiększyć jego przestrzeń.  W przeciwieństwie do zwykłych obrazów na płótnie, szklane obrazy na ścianę dostępne są w różnych rozmiarach. W ten sposób możesz urozmaicić swoje wnętrze co będzie jeszcze lepiej oddawało osobowość mieszkańców.