Profile do taśm led firmy lumines.pl – zobacz!

profil do taśm led

Remonty były, są i będą. Rynek jest przepełniony wykonawcami oferującymi różne usługi remontowo-budowlane od wylewek po wieszanie taśm led. I właśnie o tym ostatnim dowiemy się czegoś więcej.


Taśmy led są znane od wielu lat osobą pracującym w wykończeniach. Można zamontować taśmy kolorowe, bądź świecące światłem zimnym albo ciepłym. Jest też opcja taśm led które są połączone z pilotem do sterowania. W zależności od naszego humoru światła mogą być niebieskie, żółte, białe bądź wielokolorowe. Jednak jak zamontować taśmy led? Podstawowym narzędziem są profile do taśm led. Zabezpieczają nam one taśmę przed zakurzeniem oraz dają elegancki efekt. A także są niezbędne. Po prostu. Ale jak zamontować takie profile do taśm led? Pierwszym pomysłem może być zadzwonienie po fachowca, jednak czy warto płacić komuś za czynność która możne być zrobiona samodzielnie?

Poświęcimy na to na pewno więcej czasu niż profesjonaliści, jednak satysfakcja i pieniądze w kieszeni, to wynagrodzą. Zatem montując profile do taśm led można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy to przykleić profile do ściany, bądź sufitu. Jest to pomysł dobry jednak z czasem może zawieźć. Niewątpliwym plusem jest mniejszy bałagan. Drugi pomysł to przymocowanie na małe wkręty profile do taśm led, tak aby trzymały się na stałe w jednym miejscu, bez możliwości odklejenia się bądź zestarzenia kleju. Następnym krokiem jest przeciągnięcie przez odpowiednio przeznaczone do tego dziury taśm, oraz wkleić taśmy w profile do taśm led . Zamontować osłonkę na profilu i gotowe! Montowanie taśm led potrafi przysporzyć parę siwych włosów, jednak jest to czynność do wykonania w pare minut w dwóch wariantach. Później pozostaje już tylko usiąść, podziwiać i rozkoszować się przyjemnym światłem.