Kredyt hipoteczny? Skorzystaj z pomocy eksperta kredytowego!

kredyt hipoteczny na własne mieszkanie

Wzięcie kredytu hipotecznego to trudna decyzja, ponieważ wiąże ona się z dużym obciążeniem finansowym na bardzo wiele lat. Niestety w przypadku chęci realizacji naszych celów życiowych na przykład kupna mieszkania czy budowy domu jest to nieodzowna konieczność. Banki co rusz prześcigają się pod względem korzystnych ofert. Niestety bardzo często w rzeczywistości okazuje się, że bank nie dawał klientowi najkorzystniejszych warunków. Jeżeli chcesz znaleźć najlepszą dla siebie ofertę, a tym samym uniknąć dodatkowych, zbędnych kosztów. Koniecznie skorzystaj z porady eksperta kredytowego.

Współpraca doradcy kredytowego z wieloma bankami

Doradca kredytowy nie współpracuje wyłącznie z jednym bankiem, a wieloma, tym samym ma bardzo szeroki dostęp do różnego rodzaju ofert. Klient korzystając z jego usług ma możliwość sprawdzenia i porównania kilku opcji kredytowych wybierając tę, która najbardziej odpowiada jego potrzebom. Współpraca z ekspertem kredytowym to nie tylko oszczędność czasu, ale również pieniędzy. Najważniejszą kwestią jest jednak możliwość załatwienia wszystkich formalności w jednym miejscu.

Ekspert finansowy znajdzie dla Ciebie najlepsze oferty

Czy ekspert finansowy jest w stanie oszukać klienta? Zdecydowanie nie. W jego zamyśle leży jak najlepsza obsługa klienta i znalezienie ofert odpowiadającej jego potrzebom. Niestety taka sytuacja może mieć miejsce w przypadku, gdy będziemy korzystać z usług banku. Pracownik banku chcąc uzyskać premię będzie starał się sprzedać produkt, bez względu na to, czy będzie on korzystny dla klienta, czy nie.

Ponadto pracownicy banku mogą nie udzielić klientowi wszystkich informacji odnośnie promocji i dobrych warunków, chcąc tym samym uzyskać więcej korzyści na rzecz banku. Eksperci finansowi znając sposoby działania i aktualne promocje bankowe są w stanie wynegocjować w imieniu klienta atrakcyjniejszy kredyt hipoteczny – na o wiele lepszych warunkach niż te do uzyskania bezpośrednio w banku.

Doradca finansowy sprawdzi Twoją zdolność kredytową

Nie wiesz, jaką masz zdolność kredytową doradca finansowy sprawdzi ją dla ciebie. Zdolność kredytowa może być różna w zależności od banku, natomiast doradca mając wiedzę i dostęp do różnych systemów bankowych wyszuka dla nas odpowiednią placówkę, w której spełnimy wszystkie wymogi. Chcąc sprawdzić zdolność kredytową w banku jesteśmy zmuszeni do poświęcenia na to ogromnej ilości wolnego czasu. W zakresie pracy eksperta kredytowego jest również pomoc w uzyskaniu wszelkich niezbędnych dokumentów do uzyskania kredytu.

Ekspert kredytowy to świetne rozwiązanie dla osób, które dopiero zastanawiają się nad wzięciem kredytu, ale również dla osób, które chcą skonsolidować swoje obecne zobowiązanie.