biuro biuro

Dedykowane systemy SharePoint

three-headed-macbook-2008_lCzy nadal spotykacie się z sytuacjami, gdy w jakiejś firmie płatności ciągle zapisywane są w zeszycie?  To już coraz większa rzadkość. Jednak stosy papierów, teczki wypełnione po brzegi dokumentami i projektami to nadal codzienność. Jak pracować w sposób wygodny, gdy kilka osób zajmuje się tym samym projektem? Czy możliwe jest korzystanie z tych samych plików co inni pracownicy i na bieżąco uzupełniać swoją pracę? Oczywiście. Dziś praca na tych samych plikach, korzystanie z wielu dokumentów przy własnym komputerze jest jak najbardziej realne. Nawet zdalnie!

Obecnie intranet jest już niemal standardem w wielu firmach. Jednak nie wszyscy przekonani są do wdrażania tego rozwiązania we własnej działalności. Tymczasem intranet daje nieograniczoną skalę możliwości – usprawnia pracę,  jej przepływ i podnosi efektywność. Znakomitym przykładem jest tu SharePoint [sharepoint24.pl] – technologia dostępna nawet dla małych przedsiębiorstw. Do tej pory z własnych witryn tego typu w ramach wewnętrznej sieci korzystały tylko wielkie korporacje, które gotowe były wdrożyć takie nowoczesne technologie. Dziś SharePoint to niedroga aplikacja, dostępna dla wszystkich.

Co więcej SharePoint nie jest gotowym produktem, którego funkcjonalności nie da się zmieniać i dostosowywać do potrzeb. Aplikacja ta jest bardzo elastyczna – można ją dopasować do potrzeb firmy, specyfiki pracy oraz życzeń klienta. Sprawdź usługi Share Point System ten jest dedykowaną aplikacją firmy Microsoft – umożliwia dowolne dostosowywanie zarówno wyglądu jak i samych funkcjonalności – niezależnie od branży, liczby pracowników czy specyfiki samej pracy.

Co więcej nie należy obawiać się, że nasze dokumenty dostaną się w niepowołane ręce. Administrator całego systemu – na przykład właściciel sam decyduje o tym, co widzi poszczególny pracownik otwierając przeglądarkę z Sharepointem. Dostępy do dokumentów mogą być zmieniane i ukrywane. Przydzielanie zadań, dostęp do kalendarzy pracowników, wgląd w postęp projektów to znakomite funkcjonalności, które z pewnością pozwolą zwiększyć efektywność pracy, satysfakcję i oczywiście zyski!